تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
batman
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :batman
تاريخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۰۰:۳۸


فروشگاه
درجه سي : ندارد
درجه بي : ندارد
درجه آ : فروشگاه ساده + درج يك محصول به عنوان نمونه در هر بخش از محصولات + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل حرفه اي : فروشگاه با كيفيت متوسط + درج دو الي سه محصول در هر بخش + آموزش عمومي كار با فروشگاه
پنل ويژه : فروشگاه با كيفيت بالا + درج چهار الي پنج محصول در هر بخش + آموزش اختصاصي كار با فروشگاه


توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر محصول در فروشگاه مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد.

تعداد صفحات بخش ها و منو ها
درجه سي : نامحدود + ساخت 3-5 منو ( هر منو حداكثر داراي دو زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
درجه بي : نامحدود + ساخت 5-8 منو ( هر منو حداكثر داراي سه زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
درجه آ : نامحدود + ساخت 8-10 منو ( هر منو حداكثر داراي چهار زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زير منو
پنل حرفه اي : نامحدود+ ساخت 10-12 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
پنل ويژه : نامحدود+ ساخت 12-14 منو ( هر منو حداكثر داراي پنج زير منو ) + آموزش عمومي ايجاد منو و زيرمنو
توجه : در صورت درخواست كارفرما ، به ازاي اضافه شدن هر منو مبلغ 2 هزار تومان و به ازاي اضافه شدن هر زير منو مبلغ هزارتومن به قرارداد اضافه خواهد شد.

ازخدمات شركت ايفا نت بررسي واعلام قيمت طراحي سايت مي باشد

هم اكنون طراحي سايت در اراك شركت ايفانت  در خدمت شما مي باشد

يك مدير كارآمد ميبايست در رابطه با عوامل مهم و تاثيرگذار در موفقيت يك كسب و ار آنلاين آگاهي هاي لازم را داشته باشد، عوامل مهم و تاثير گذار در رابطه با موفقيت يك كسب و كار آنلاين را ميتوان به چهار دسته عمده تقسيم بندي كرد كه همه اين دسته ها با يكديگر مرتبط بوده و بهم وصل ميباشند .در واقع اين عوامل مانند يك زنجير به يكديگر متصل بوده و نميتوان آنها را از هم جدا كرد يا يك عامل را فداي عاملي ديگر نمود. در ادامه به معرفي اين عوامل ميپردازيم


فناوري
ميتوان گفت كه فناوري پايه و اساس كسب و كار الكترونيكي را تشكيل ميدهد و زماني يك سازمان در عرصه رقابت و كسب و كار الكترونيكي موفق خواهد شد كه زيرساخت فناوري خود را تقويت كند و از اساس فناوري كه همان اينترنت است استفاده كند. رسيدن به موفقيت بدون داشتن زيرساخت ها و بستر مناسب فناوري ، تقريبا امري محال ميباشد.

سرمايه
مدير موفق در كسب و كار الكترونيكي كسي است كه زيرساخت سرمايه اي سازمان را درك كند ، پول مورد نياز استقرار كسب و كار با توجه به منابع سازماني تامين و ايمني لازم را براي سرمايه گذاري در كسب و كار ايجاد كند.

براي كسب اطلاعات  بيشتر درمورد طراحي يك سايت حرفه اي ميتوانيد به طراحي وب سايت در اراك  مراجعه كنيد.


مديريت سرمايه يكي از مهمترين مسائل براي رسيدن به موفقيت ميباشد ، مديري كه در زمينه مديريت سرمايه سازمان موفق نباشد قطعا نميتواند باعث موفقيت و رسيدن به اهداف عالي سازمان بشود. نظارت بر روي سرمايه آنلاين بسيار مهم بوده و يك مدير ميبايست بر روي اين مسئله بسيار حساس باشد.

رسانه
مدير كسب و كار الكترونيك در بين رسانه ها بايد داراي قدرت انتخاب باشد و با توجه به همگرايي در فناوري هاي ايجاد شده ، همگرايي رسانه اي ايجاد كند. استفاده از رسانه ها براي رسيدن به موفقيت ميتواند بسيار مفيد باشد ، اگر سازمان شما چهره اي محبوب در نزد رسانه ها نباشد ، ممكن است خريداران زيادي را از دست بدهيد اما اگر بتوانيد چهره اي مناسب در رسانه ها داشته باشيد ، قطعا ميتوانيد خريداران زيادي را جذب كنيد. امروزه در زمينه تجارت الكترونيك حتي ميتوانيد از خود سوال كنيد كه آيا از قدرت رسانه هاي اجتماعي آگاهيد ؟ ، اگر اين آگاهي را نداريد ، بايد بدانيد كه يكي از بهترين مكان ها براي رسيدن به موفقيت را از دست داده ايد...!

سياست عمومي
مديران ارشد سازمان ها براي آن كه در عرصه كسب و كار الكترونيك موفق باشند ، بايد به زيرساخت ها سياست عمومي سازمان توجه داشته باشند يعني بايد قوانين رايج و همچنين صدمات و كمك هاي ناشي از تغيير قوانين و مقررات كسب و كار را درك كنند و به اين نكته پي ببرند كه اينترنت چگونه جامعه را تحت تاثير قرار ميدهد

هم اكنون طراحي سايت در اراك شركت ايفانت  در خدمت شما مي باشد


استان مركزي

بزرگترين شهر و مركز استان مركزي شهر اراك مي‌باشد. اين استان به عنوان پايتخت صنعتي ايران شناخته مي‌شود. در روزگار كهن اين مكان عراق نام داشت كه در زمان تسلط اعراب بر ايران عراق عجم ناميده مي‌شد كه شامل بسياري از استانهاي همجوار امروزي مي‌شد

اين استان از شمال به استان‌هاي البرز و قزوين، از غرب به استان همدان، از شمال شرقي به استان تهران از جنوب به استان‌هاي لرستان و اصفهان و از شرق به استان‌هاي قم و اصفهان محدود است.

اين استان با مساحتي معادل ۲۹٬۵۳۰ كيلومتر مربع حدود ۱٬۸۲ درصد از مساحت كل كشور را به خود اختصاص داده‌است. بر اساس آخرين تقسيمات كشوري، استان مركزي داراي ۱۲ شهرستان، ۲۳ بخش، ۳۲ شهر، ۶۶ دهستان، ۱٬۳۹۴ آبادي داراي سكنه و ۴۶ آبادي خالي از سكنه‌است.

مركز اين استان شهر اراك است. شهرستانهاي اين استان عبارت‌اند از: اراك، محلات، ساوه، تفرش، خمين، فراهان، دليجان، شازند، آشتيان، كميجان، زرنديه و خنداب.

 

آب و هواي استان به علت وجود كوه‌هاي مرتفع، مجاورت با حاشيه مركزي ايران، همجواري با بخشي از منطقه حوض سلطان، كوير ميقان و حوزه آبريز درياچه نمك و همچنين قرار گرفتن در محل تلاقي دو رشته كوه البرز و زاگرس، داراي آب و هوايي متنوع است. همچنين جهت و جريان وزش بادهاي غربي ـ مديترانه‌اي و اقيانوس اطلس، توده‌هاي هواي فشار زياد اقيانوس هند و جريانهاي سرد آسياي مركزي شرايط اقليمي استان را تحت تأثير خود قرار مي‌دهد.

مهمترين انواع آب و هواي استان عبارتند از: آب و هواي نيمه بياباني در مناطقي چون ساوه و زرنديه، آب و هواي معتدل كوهستاني همراه با زمستان سرد و تابستان معتدل، در شهرستان‌هايي مانند اراك، خمين، تفرش و محلات. آب و هواي سرد كوهستاني با زمستاني سرد و برفي و تابستاني خنك در محدوده‌هاي جغرافيايي شهرستان شازند.همچنين در بخش‌هايي از شهرستان فراهان مخصوصاً روستاي كسرآصف مناظري زيبا دارند كه انسان را به ياد جنگل‌هاي شمالي ايران مي‌اندازد

هم اكنون طراحي سايت در اراك شركت ايفانت  در خدمت شما مي باشدموضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۴۰:۱۱

تور لحظه آخري هند؛ هندوستان با نام رسمي جمهوري هندوستان كشوري در جنوب آسيا است كه مركز آن شهر دهلي نو است.تور سرزمين هند از نظر هزينه ها خيلي بااهميت است و به تندي هم در روند رشد مي باشد.

ماليات :

در هتل ها ماليات با توجه به ميزان خدمات، سطح هتل و موقعيت هتل از لحاظ شهري و منطقه اي متفاوت است و از 5% تا 12.5% متغير است. ماليات هاي رستوران ها نيز استان به استان با هم فرق دارند ولي به طور كلي ميتوان آن را در محدوده 10% تا 15% منظور كرد.
انعام :در هند افرادي هستند كه واقعاً محتاج غذاي روزانه شان هستند پس به شما كه به عنوان يك توريست به آنجا ميرويد به چشم يك ثروتمند نگاه ميكنند بنابراين بهتر است هميشه 20 يا 30 روپيه آماده داشته باشيد، براي مثال انعام كسي كه يك روز كامل را به شما اختصاص داده مي تواند 200 تا 300 روپيه باشد.هند
سرويس بهداشتي :

در هند مهمترين نكته در مورد سرويس هاي بهداشتي محلي به همراه داشتن دستمال است، زيرا معمولاً به خاطر مشكل ساز بودنش در سيستم هاي سرويس از آن استفاده نمي كنند.هند
صرفه‌جويي در هزينه ها در خريد :عدادي مكان در دهلي وجود دارد كه اجناس را با قيمتي استثنايي به فروش مي‌رسانند. سري به Sarojini Nagar بزنيد و اجناس را با همان كيفيتي كه در خيابان پنجم نيوروك وجود دارد خريداري كنيد. در اينجا مي توانيد انواع برندها از جمله Old Navy, H&M, Seal, Oshغير مجاز مي باشدh, Cherokee را پيدا كنيد. شايد بپرسيد تفاوتش در چيست؟ تفاوت در اين است كه اگر اين اجناس را با قيمت ۴۰ يا شايد ۸۰ دلار در شهر خودتان خريد مي كنيد، در اينجا مي توانيد با پرداخت تنها ۵ دلار يا حتي كمتر آن‌ها را صاحب شويد. شايد عجيب به نظر برسد ولي حقيقت دارد.

براي كسب اطلاعات بيشتر به صفحه تور لحظه آخري هند برويد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۹:۰۸

اين مطلب بدست وب سايت طراحي سايت ارزان تهيه شده است.

تكست صفحه اول و دوري از تكست تكراري


تكست پيج اصلي  سايت شما بسيار مهم است . اين مطلب صفحه اول  ترين متا تگي است كه درون تارنما شما ايندكس ميشود. هرچه قدر مطلب پيج اصلي پايگاه قوي باشد از نظر جذب مخاطب قوي تر عمل خواهيد نمود . سعي كنيد تكست صفحه اول پايگاه خود را كوتاه و خلاصه بنويسيد و به نگارش آن توجه ويژه اي نمائيد همچنين مطلب صفحه اول تارنما را بدون اشتباه املايي و تايپي بنويسيد تا در نظر كاربران جلوه خوبي داشته باشد. به ياد داشته باشيد متن home page تارنما از مهمترين مسائل در ايجاد وب سايت به حساب مي آيد.

مطلب شما بايد از فونتي خوانا و كاربرپسند برخودار باشد و از نظر نگارشي و اشتباهات تايپي و املايي وضعيت خوبي داشته باشد تا اصول كاربرپسندي را رعايت نمايد . در نوشتن مطلب خود حتما از تگ H1 ( هدينگ ) بهره ببريد به خصوص براي تيتر نوشته خود . در متون خود حتما از تصاوير استفاده نماييد و براي تصاوير نيز از خصوصيت هاي تگ آلت استفاده نمائيد. اين مطلب به دست وبسايت طراحي سايت ارزان آماده گرديده است.

كلمات كليدي : بهينه سازي سايت , بازاريابي اينترنتي , طراحي سايت ارزان

كدنويسي template تارنماي به شكل استاندارد پارت يك

 اين محتواي بدست وبسايت طراحي سايت ارزان تهيه گرديده است.

ايجاد template وب سايت به صورت مناسب قسمت اول

يكي از اساسي ترين قسمت هاي ساخت تارنماي مبحث كدنويسي تم ميباشد . بسياري از مالكان كسب و كارهاي اينترنتي تصور ميكنند قالب سايت  تنها براي ظاهر پايگاه مفيد است و بايد به گونه اي ساخت گردد كه توانايي جذب بازديدكننده را داشته باشد ، عموما مالكان كسب و كارهاي آنلاين به مسائل جانبي در ايجاد تم توجهي نميكنند كه يكي از اين مسائل سبك بودن  تمپليت تارنماي از نظر سرعت بارگذاري و امكانات است.

در اين متن قصد داريم شما را با اساسي ترين اصول براي ساخت تم يك پايگاه به صورت بهينه آشنا نمائيم. در هنگام ساخت پايگاه ، اولين موردي كه با آن برخورد خواهيد كرد بي ترديد ايجاد تمپليت است ، تمپليت پايگاه شما تاثير خوبي نيز در ميزان بهينه سازي سايت خواهد داشت به همين خاطر از اهميت بسيار زيادي برخودار ميباشد اما متاسفانه تعدادي از مديران تارنماي ها به اين مسئله توجهي نداشته و به همين خاطر در بسياري از مواقع شاهد ساخت وب سايت هايي هستيم كه از نظر تم اصلا بهينه نبوده اما از نظر ظاهر بسيار زيبا ميباشند. زيبايي ظاهري قالب هيچ اشكالي ندارد بلكه بسيار مفيد ميباشد اما بهينه بودن يك template را نبايد ناديده گرفت .

اين مطلب توسط پايگاه طراحي سايت ارزان توليد شده است.

كلمات كليدي : تعرفه طراحي سايت , ساختن سايت , طراحي سايت ارزان , دانلود نرم افزار طراحي وب

اين مطلب بدست وب سايت طراحي سايت اراك آماده شده است.

طراحي template پايگاه به صورت مناسب پارت دوم

ساخت تمپليت واكنش گرا
يكي از مسائل اساسي كه نياز است به هنگام طراحي template مد نظر شما قرار داشته باشد استفاده از كدهاي اچ تي ام ال و شيوه نامه هاي آبشاري است. يكي از با ارزش ترين روش هاي طراحي تمپليت استفاده از قطعه كدهاي اچ تي ام ال و همچنين سي اس اس ميباشد. دليل اصلي استفاده از اچ تي ام ال و سي اس اس سرعت بالاي آنها ميباشد و تمي كه از اين طريق طراحي ميگردد به طور قطع از سرعت بارگذاري مناسبي بهره مند است به علاوه اعمال تغييرات در قالب نيز براي صاحبان وب سايت بسيار آسان خواهد بود. كدهاي اچ تي ام ال به همراه شيوه نامه هاي آبشاري ميتواندقالب مد نظر شما را با سرعت بارگذاري مناسب آماده كند.

استفاده نكردن از ادوب فلش در template

يكي از مسئله هاي اصلي در دلايل عدم استفاده flash بالا بودن حجم فلش ميباشد. زماني كه حجم سايت شما زياد شود قطعا سرعت بارگذاري صفحات شما كاهش ميابد كه اين مسئله سئو تارنماي شما را دچار مشكل مينمايد . از طرفي فلش وب سايت شما را تبليغاتي نشان ميدهد زيرا ديد اكثر بازديدكنندگان از فايل هاي ادوب فلش ، تبليغات ميباشد.

اين محتواي توسط وب سايت طراحي سايت آماده شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۳۲:۴۱

● چه كساني به seo احتياج دارند ؟

هر وب سايتي كه به سمت پيش ميرود ، بايد صفحات وب خود را براي سيستم هاي جستجو بهينه سازي كند.

 هدف نهايي يك موردتوجه كاربران اينترنتي هستند و تحقيقات مشخص كرده است كه پهنه عظيمي از كابران اينترنتي را در سيستم هاي جستجوي پيدا كرده ان اگر شركت شما نظر به ساختن يك جديد و يا به روز كردن وب

سايت قديمي خود را دارد بايد توجه داشته باشيد كه براي پيشرفت بايد seo را در انتخاب اول بگذاريد به در نظر داشته باشيد كه سئو شما

را به مسابقه بزرگ مي برد و شما را در بازار معرفي ميكند. 

  چرا شما به يك وبسايت نيازمنديد ر

به چه دليل شما به يك تارنماي ايرنترنتي احتياج داريد

اين مقاله توسط مركز طراحي سايت ايفانت آماده گرديده است. شما ميتوانيد طراحي سايت ارزان خود و بهينه سازي سايت خود را به ما بسپاريد.

1- ورود به قرن 21 :

همينطور كه اطلاع داريد قرن بيست و يك قرن اينفورميشن و كامينيكيشن نام گذاشته شده و دوره جديد و پهناوري با اسم |جهان|دنياي} مجازي در دل اين قرن در حال شكلگيري و گسترش است ، دنيايي كه درون آن انسان با كمك از آخرين علم ها و حركت در محدوده هاي دانش جديد ، بسياري از محدوديت هاي زماني و موقعيتي را در بر گرفته تا با كمك از آن قادر باشد بر زمان و مكان فرمانروايي كند. براي حاضر بودن در اين دنياي بزرگ و پرظرفيت نيازمند يك مشخصه هستيد. و تارنما  شما تنها شناسه  ورود شما در اين جهان  پر رمز و راز مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۹:۴۴

تور ارزان دبيازجمله از شهرهاي دولت امارات متحده عربي است. اين منطقه در جنوب كشور ايران و در پيرامون خليج پارس و در كشور عربستان جاي دارد. دبي كلان ترين شهر كشور امارات نيز است.

نوع حكومت و سياست
از سال ۲۰۱۴ پليس دبي از خودروهاي لوكس و پرسرعتي همچون بوگاتي ويرون، بنتلي كانتيننتال، لامبورگيني اونتادور و… استفاده كرد.

دولت دبي در چهارچوب سلطنت مشروطه عمل مي‌كند و از سال ۱۸۳۳ ميلادي (۱۲۱۲ هجري شمسي) توسط خاندان آل مكتوم اداره مي‌شود. شيخ محمد آل مكتوم حاكم فعلي شيخ‌نشين دبي است. او نايب رئيس پادشاه امارات متحده عربي، نخست وزير و رئيس مجلس وزيران امارات متحده عشربي نيز مي‌باشد.

شهرداري دبي (به عربي: (به عربي: بلديه دبي)) در سال ۱۹۵۴ ميلادي و توسط حاكم وقت آن زمان، راشد بن سعيد آل مكتوم براي برنامه‌ريزي، خدمات شهري و نگه‌داري از امكانات محلي تأسيس شد. رياست شهرداري دبي در حال حاضر در دست حمدان بن راشد آل مكتوم، نايب رئيس دبي مي‌باشد كه بر كار سازمان‌هايي از قبيل وزارت راه، برنامه‌ريزي و بررسي و محيط زيست و وزارت بهداشت و دارايي نظارت دارد. همچنين شهرداري دبي مسئول بهداشت شهر و زيرساخت‌هاي فاضلاب نيز مي‌باشد.

نيروي پليس دبي در سال ۱۹۵۶ و در نايف تأسيس شد تا به اجراي قانون بپردازد. اين نيرو تحت فرمان مستقيم شيخ محمد آل مكتوم، حاكم فعلي شيخ‌نشين دبي مي‌باشد.

شيخ‌نشين‌هاي دبي و راس الخيمه تنها شهرهايي در كشور امارات هستند كه دستگاه قضايي آن‌ها با دستگاه قضايي فدرال كشور امارات مطابقت ندارد.

۱ شهر دبي در سال ۱۹۶۸ براي اولين‌بار سرشماري شد؛ بنابراين ارقام جدول بالا از سال ۱۹۶۸ به قبل، به صورت تخميني از منابع مختلف تهيه شده‌است.

بر اساس سرشماري انجام شد توسط مركز آمار دبي، جمعيت اين شيخ‌نشين تا سال ۲۰۰۹ ميلادي ۱٬۷۷۱٬۰۰۰ بوده‌است. مساحت شهر دبي ۴۹۷٫۱ مايل مربع (۱٬۲۸۷٫۴ كيلومتر مربع) مي‌باشد و تراكم جمعيت بيش از ۴۰۸٫۱۸ بر كيلومتر مربع است كه اين مقدار بيش از ۸ برابر كل كشور مي‌باشد. دبي بيستمين شهر گران‌قيمت در منطقه، و بيستمين شهر گران‌قيمت جهان مي‌باشد.

در «سال ۲۰۰۵ ميلادي»، ۱۷ درصد از جمعيت دبي را اتباع اماراتي تشكيل مي‌داد. همچنين حدود ۸۵ درصد (۷۱ درصد از جمعيت كل امارات) از جمعيت مهاجر اين شهر را اتباع آسيايي تشكيل مي‌دهند كه عمدتاً هندي (۵۱٪)، زبان بلوچي (۱۶٪)، بنگلادشي (۹٪)، فيليپيني (۳٪) و جمعيت قابل ملاحظه‌اي از سومالي كه نزديك به ۳۰٬۰۰۰ نفر مي‌باشند هستند. يك چهارم از جمعيت كل امارات هم اصليت ايراني دارند. علاوه بر آمارهاي بالا، ۱۶ درصد (۲۸۸٬۰۰۰ نفر) از جمعيت دبي در خوابگاه‌هاي كار جمعي زندگي مي‌كنند كه مليت و نژاد آن‌ها شناسايي نشده‌است اما تصور مي‌شود كه عمدتاً آسيايي باشند.

«در حدود سالهاي ۱۳۸۶ شمسي»، بيش‌از ده هزار دانشجوي ايراني در دوبي مي‌بودند كه در مجموع «بيش از ۲۵ درصد جمعيت» اين بندر رانيز، جمعيتي كلان از ايرانيها تشكيل، مي‌دادند.[۱۴]

متوسط سن در اين شيخ‌نشين ۲۷ سال مي‌باشد. ميزان تولد تا سال ۲۰۰۵ ميلادي، ۱۳٫۶ و ميزان مرگ و مير ۱ درصد بوده‌است.

كارگران ساختماني و عمدهٔ شهر هندي هستند و بعد از آن‌ها پاكستان كه كمي بيشتر از هندي‌ها كار شخصي هم دارند و فيليپيني‌ها هستند. بازار سنتي و كوچك دبي مثل موبايل فروشها، بقالي‌ها و لوازم يدكي خودروفروشي‌ها و بقيهٔ كارها با سرمايهٔ كوچك بيشتر به دست ايراني‌هاي قديمي ساكن دبي مي‌گردد. پس از ايرانيها، عرب‌هاي سوري و پاكستاني‌ها بازار سرمايه را در دست دارند. ايراني‌هاي زيادي هم براي سرمايه‌گذاري در بازار كلان به جز املاك به دبي آمده‌اند كه البته مشخصا تعدادشان از كساني كه در املاك سرمايه‌گذاري كرده‌اند بيشتر نيست.

زبان رسمي دبي، عربي است اما زبان انگليسي به صورت گسترده‌اي توسط ساكنان اين شهر استفاده مي‌شود به طوري كه به زبان اوليهٔ اين شهر تبديل شده‌است. ديگر زبان‌هايي كه توسط كه توسط ساكنان اين شيخ‌نشين به طور گسترده استفاده مي‌شود شامل هندي، فارسي، اردو، بنگالي، تاميل، تاگولوگ، چيني، مالايالم مي‌باشد.

مادهٔ ۷ از قانون اساسي موقت كشور امارات متحده عربي، دين اسلام را به عنوان دين رسمي اين كشور اعلام كرده‌است. علاوه بر اسلام، تعداد قابل توجهي از ساكنان دبي، مسيحي، هندو، بودايي، سيك و بهائي هستند.

گروه‌هاي غير مسلمان مي‌توانند خانه‌ها و عبادتهاي خودشان را داشته باشند. در حالي كه دولت كشور امارات مجوز قانوني به گروه‌هاي مذهبي نمي‌دهد، اما ممكن است برخي از ۷ شيخ‌نشين‌هاي اين كشور استقلال داخلي به برخي از مذاهب بدهند. دبي نيز تنها شيخ‌نشين كشور امارات است كه معابد هندو و گوردوا (معابد سيك‌ها) را دارد. طبق سرشماري اخير افراد ملت هندوستان بيشترين جمعيت مستقر در دبي را تشكيل مي‌دهند. گروه‌هاي غير مسلمان، كمك‌هاي نقدي را تنها مي‌توانند از بين خود جمع‌آوري كرده و يا از خارج دريافت كنند و مي‌توانند در ملأ عام دينشان را تبليغ كنند. اما از دين برگشتن يا توزيع نشريات مذهبي به شدت خلاف قانون بوده و علاوه بر جريمهٔ نقدي و پيگرد قانوني، به خاطر رفتار توهين آميز به آئين اسلام، فرد مجرم يا به زندان مي‌رود يا از كشور اخراج مي‌شود.

اتباع اسرائيلي حق ورود به دبي را ندارد.اميدواريم تور لحظه آخري دبيبه شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۳۹:۰۶

تور گرجستان به دليل جاي گرفتن در ميان قاره اروپا و قاره آسيا اين توانايي را دارد تجربه عالي براي گردشگران بسازد.ساخت  تاريخي و تاريخ كهن اين كشور در امتداد مدرنيته  نسل تازه اين كشور موفق شده موقعيت جالب و تماشايي را براي گردشگران ايجاد كند.گفتني مي باشد .

برق
سد اينگوري

بر طبق برآوردهاي منابع برق آبي، گرجستان جاي مهمي را در بين كشورهاي مستقل مشترك‌المنافع (CIS) اشغال مي‌كند و بسياري از كشورهاي خارجي از جمله فرانسه، ايتاليا، اسپانيا، اتريش، يونان، پرتغال و صربستان جلوتر است. سيستم برق موجود گرجستان با ۵۳ نيروگاه توليد برق آبي و ۳ نيروگاه توليد برق حرارتي در ارتباط مي‌باشد. بزرگترين نيروگاه برق آبي در دست باز سازي اين كشور نيروگاه اينگوري با افزايش ظرفيت توليد برق از ۴۰۰ تا ۴۵۰ مگاوات به ۱۳۰۰ مگاوات مي‌باشد. سد اينگوري سومين سد عظيم و بزرگ دنيا مي‌باشد.

نيروگاه‌هاي جديد برق آبي در دست احداث گرجستان، ناماخواني با ۲۵۰ مگاوات، ژونتي با ۱۰۰ مگاوات، خادور با ۲۴ مگاوات، و كاختي با ۹٫۳ مگاوات ظرفيت مي‌باشند.[۵۶]
زغال سنگ

معادن زغال سنگ متعددي در گرجستان وجود دارد معدن تقوارچلي با ۲۵۰ ميليون تن ذخيره زغال سنگ و تقيبولي با ۲۸۰ ميليون تن ذخيره از مهم‌ترين آن‌ها به شمار مي‌رود.

توليد زغال سنگ در گرجستان در سال ۲۰۰۳ ميلادي، ۵۰۰۰ تن بوده‌است. اين كشور در سال‌هاي ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ ميلادي، از نظر ميزان توليد زغال سنگ سخت، رتبه ۶ جهان را به خود اختصاص داده‌است.[۴۷]
حمل و نقل
جاده‌ها

همه نواحي و مراكز اداري گرجستان از جمله بسياري از روستاها با شبكه شاهراه‌ها و جاده‌هايي كه سراسر كشور را تحت پوشش قرار مي‌دهد، مرتبط هستند.

در مجموع راه‌هاي آسفالته گرجستان حدود ۲۰۰۰۰ كيلومتر است كه اين كشور طرح‌هايي هم براي گسترش جاده‌ها و به خصوص بزرگراه‌ها در دست اجرا دارد كه از جمله مهم‌ترين آن‌ها ساخت يك بزرگراه شش بانده بندر درياي سياه به تفليس و از آبخازيا تا مرز آذربايجان مي‌باشد.
راه آهن
راه آهن گرجستان

راه آهن گرجستان درمسير تفليس-سامترديا ارتباط سه كشور قفقاز و روسيه را با گذر از سواحل درياي سياه به سمت شمل از طريق آبخازيا ممكن مي‌سازد.

مسيرهاي كوتاه‌تر داخل گرجستان، اكثر شهرهاي اين كشور را به هم مرتبط مي‌سازد. در مقايسه با كشورهاي همجوار قدرت كشش راه آهن اين كشور به دليل اينكه اغلب لكوموتيوها و واگن‌ها در همين كشور توليد شده‌اند، بالا مي‌باشند.[۸]
خطوط هوايي
هواپيمايي گرجستان

كشور گرجستان از سامانه حمل و نقل هوايي داخلي و خارجي پيشرفته‌اي برخوردار است؛ و از آخرين تجهيزات و ورژن‌هاي صنايع و ابزار آلات هوايي در اين كشور استفاده مي‌شود.

در گرجستان ۱۰ فرودگاه قابل استفاده براي هواپيماهاي غيرنظامي وجود دارد. در بين اين فرودگاه‌ها، فرودگاه‌هاي تفليس، باتومي و سوخومي و پوتي از اهميت خاص برخوردار هستند. از بين اين ۱۰ فرودگاه ۵ تا بين‌المللي و ۵ تا داخلي مي‌باشند. فرودگاه‌هاي نظامي زيادي نيز در گرجستان وجود دارند.

در حال حاضر از تفليس شبكه خطوط هوايي براي مقاصد استانبول، باكو، ايروان، دبي، سوخومي، نالچيك، مينرالني ودي، تاشكند، كيف و مسكو و تهران و برلين و پاريس و ورشو و مينسك به صورت دايمي برقرار است.[۵۷]
بنادر و كشتيراني

اهميت حمل و نقل دريايي براي گرجستان هنگامي ك راه آهن كشور به طرف شمال از طريق آبخازيا قطع شد، كاملاً مشخص گرديد. بنادر درياي سياه در تأمين كالا نه فقط گرجستان بلكه براي حتي كشورهاي ارمنستان و آذربايجان و قزاقستان و تركمنستان و قرقيزستان نيز ايفاي نقش دارند.

طبق گزارش‌هاي سال ۲۰۰۷ ميلادي، بندر پوتي از جمله بزرگترين بنادر درياي سياه به شمار مي‌آيد زيرا بخشي از راهروي تراسيكا مي اشد. ميزان مبادلات بندر پوتي در سال ۲۰۰۶ ميلادي، ۱۷ ميليون تن گزارش شده‌است كه۹٫۱٪ رشد سالانه آن مي‌باشد. بندر پوتي يكي از مهمترين بنادر صنعتي درياي سياه و يكي از بنادر مهم دنيا به شمار مي‌رود؛ و همواره روزانه ميليون‌ها تن كالا از اين بندر صنعتي جابه‌جا و صادر يا وارد مي‌شوند.[۴۶] و[۵۸]
بازرگاني خارجي

هرچند در سال‌هاي گذشته به دليل بي‌ثباتي سياسي و به تبع آن فقدان امنيت لازم جهت سرمايه‌گذاري‌هاي بلند مدت و ريسك پذيري بالا در اين كشور، گرايش اندكي از سوي بخش دولتي و تاحدودي بخش خصوصي كشورها در ورود به بازار گرجستان مشاهده گرديده‌است، اما در دههٔ اخير با توجه به شرايط جديد و نسبتاً مطلوب اين كشور كه تا حدودي از دامنه بحران‌هاي موجود در آن كاسته شده؛ به درجه‌اي از امنيت و ثبات رسيده‌است. اين مناسبات در حال توسعه در همه زمينه‌ها بوده‌است و حجم مبادلات بازرگاني اين كشور با ساير كشورهاي جهان سير صعودي داشته‌است.[۵۹]
صادرات و واردات

در سال ۲۰۰۵ ميلادي، واردات كالا و خدمات ۵۴٪ از توليد ناخالص داخلي و صادرات كالا و خدمات ۴۲٪ از تولي ناخالص داخلي ر به خود اختصاص داده‌است.

صادرات اين كشور عمدتاً به كشورهاي روسيه، تركيه، آذربايجان، تركمنستان، بلغارستان، ارمنستان و اوكراين و بلاروس و عربستان و قزاقستان و قرقيزستان و صربستان و ازبكستان و نروژ بوده‌است.

واردات گرجستان نيز عمدتاً از كشورهاي روسيه، تركيه، آذربايجان، اوكراين، آلمان، آمريكا و تركمنستان مي‌باشد.

اميدواريم كه تور گرجستان به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۴۲:۵۵

تور لحظه آخري گرجستانبه علت قرار گرفتن در بين اروپا و آسيا اين توانايي را دارد تجربه عالي براي گردشگران ايجاد كند.ساخت  باستاني و تاريخ قديمي اين كشور در برابر پيشرفت   نسل جديد اين سرزمين موفق شده موقعيت باحال و ديدني را براي مسافران پديد آورد.گفتني مي باشد .

برق
سد اينگوري

بر طبق برآوردهاي منابع برق آبي، گرجستان جاي مهمي را در بين كشورهاي مستقل مشترك‌المنافع (CIS) اشغال مي‌كند و بسياري از كشورهاي خارجي از جمله فرانسه، ايتاليا، اسپانيا، اتريش، يونان، پرتغال و صربستان جلوتر است. سيستم برق موجود گرجستان با ۵۳ نيروگاه توليد برق آبي و ۳ نيروگاه توليد برق حرارتي در ارتباط مي‌باشد. بزرگترين نيروگاه برق آبي در دست باز سازي اين كشور نيروگاه اينگوري با افزايش ظرفيت توليد برق از ۴۰۰ تا ۴۵۰ مگاوات به ۱۳۰۰ مگاوات مي‌باشد. سد اينگوري سومين سد عظيم و بزرگ دنيا مي‌باشد.

نيروگاه‌هاي جديد برق آبي در دست احداث گرجستان، ناماخواني با ۲۵۰ مگاوات، ژونتي با ۱۰۰ مگاوات، خادور با ۲۴ مگاوات، و كاختي با ۹٫۳ مگاوات ظرفيت مي‌باشند.[۵۶]
زغال سنگ

معادن زغال سنگ متعددي در گرجستان وجود دارد معدن تقوارچلي با ۲۵۰ ميليون تن ذخيره زغال سنگ و تقيبولي با ۲۸۰ ميليون تن ذخيره از مهم‌ترين آن‌ها به شمار مي‌رود.

توليد زغال سنگ در گرجستان در سال ۲۰۰۳ ميلادي، ۵۰۰۰ تن بوده‌است. اين كشور در سال‌هاي ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ ميلادي، از نظر ميزان توليد زغال سنگ سخت، رتبه ۶ جهان را به خود اختصاص داده‌است.[۴۷]
حمل و نقل
جاده‌ها

همه نواحي و مراكز اداري گرجستان از جمله بسياري از روستاها با شبكه شاهراه‌ها و جاده‌هايي كه سراسر كشور را تحت پوشش قرار مي‌دهد، مرتبط هستند.

در مجموع راه‌هاي آسفالته گرجستان حدود ۲۰۰۰۰ كيلومتر است كه اين كشور طرح‌هايي هم براي گسترش جاده‌ها و به خصوص بزرگراه‌ها در دست اجرا دارد كه از جمله مهم‌ترين آن‌ها ساخت يك بزرگراه شش بانده بندر درياي سياه به تفليس و از آبخازيا تا مرز آذربايجان مي‌باشد.
راه آهن
راه آهن گرجستان

راه آهن گرجستان درمسير تفليس-سامترديا ارتباط سه كشور قفقاز و روسيه را با گذر از سواحل درياي سياه به سمت شمل از طريق آبخازيا ممكن مي‌سازد.

مسيرهاي كوتاه‌تر داخل گرجستان، اكثر شهرهاي اين كشور را به هم مرتبط مي‌سازد. در مقايسه با كشورهاي همجوار قدرت كشش راه آهن اين كشور به دليل اينكه اغلب لكوموتيوها و واگن‌ها در همين كشور توليد شده‌اند، بالا مي‌باشند.[۸]
خطوط هوايي
هواپيمايي گرجستان

كشور گرجستان از سامانه حمل و نقل هوايي داخلي و خارجي پيشرفته‌اي برخوردار است؛ و از آخرين تجهيزات و ورژن‌هاي صنايع و ابزار آلات هوايي در اين كشور استفاده مي‌شود.

در گرجستان ۱۰ فرودگاه قابل استفاده براي هواپيماهاي غيرنظامي وجود دارد. در بين اين فرودگاه‌ها، فرودگاه‌هاي تفليس، باتومي و سوخومي و پوتي از اهميت خاص برخوردار هستند. از بين اين ۱۰ فرودگاه ۵ تا بين‌المللي و ۵ تا داخلي مي‌باشند. فرودگاه‌هاي نظامي زيادي نيز در گرجستان وجود دارند.

در حال حاضر از تفليس شبكه خطوط هوايي براي مقاصد استانبول، باكو، ايروان، دبي، سوخومي، نالچيك، مينرالني ودي، تاشكند، كيف و مسكو و تهران و برلين و پاريس و ورشو و مينسك به صورت دايمي برقرار است.[۵۷]
بنادر و كشتيراني

اهميت حمل و نقل دريايي براي گرجستان هنگامي ك راه آهن كشور به طرف شمال از طريق آبخازيا قطع شد، كاملاً مشخص گرديد. بنادر درياي سياه در تأمين كالا نه فقط گرجستان بلكه براي حتي كشورهاي ارمنستان و آذربايجان و قزاقستان و تركمنستان و قرقيزستان نيز ايفاي نقش دارند.

طبق گزارش‌هاي سال ۲۰۰۷ ميلادي، بندر پوتي از جمله بزرگترين بنادر درياي سياه به شمار مي‌آيد زيرا بخشي از راهروي تراسيكا مي اشد. ميزان مبادلات بندر پوتي در سال ۲۰۰۶ ميلادي، ۱۷ ميليون تن گزارش شده‌است كه۹٫۱٪ رشد سالانه آن مي‌باشد. بندر پوتي يكي از مهمترين بنادر صنعتي درياي سياه و يكي از بنادر مهم دنيا به شمار مي‌رود؛ و همواره روزانه ميليون‌ها تن كالا از اين بندر صنعتي جابه‌جا و صادر يا وارد مي‌شوند.[۴۶] و[۵۸]
بازرگاني خارجي

هرچند در سال‌هاي گذشته به دليل بي‌ثباتي سياسي و به تبع آن فقدان امنيت لازم جهت سرمايه‌گذاري‌هاي بلند مدت و ريسك پذيري بالا در اين كشور، گرايش اندكي از سوي بخش دولتي و تاحدودي بخش خصوصي كشورها در ورود به بازار گرجستان مشاهده گرديده‌است، اما در دههٔ اخير با توجه به شرايط جديد و نسبتاً مطلوب اين كشور كه تا حدودي از دامنه بحران‌هاي موجود در آن كاسته شده؛ به درجه‌اي از امنيت و ثبات رسيده‌است. اين مناسبات در حال توسعه در همه زمينه‌ها بوده‌است و حجم مبادلات بازرگاني اين كشور با ساير كشورهاي جهان سير صعودي داشته‌است.[۵۹]
صادرات و واردات

در سال ۲۰۰۵ ميلادي، واردات كالا و خدمات ۵۴٪ از توليد ناخالص داخلي و صادرات كالا و خدمات ۴۲٪ از تولي ناخالص داخلي ر به خود اختصاص داده‌است.

صادرات اين كشور عمدتاً به كشورهاي روسيه، تركيه، آذربايجان، تركمنستان، بلغارستان، ارمنستان و اوكراين و بلاروس و عربستان و قزاقستان و قرقيزستان و صربستان و ازبكستان و نروژ بوده‌است.

واردات گرجستان نيز عمدتاً از كشورهاي روسيه، تركيه، آذربايجان، اوكراين، آلمان، آمريكا و تركمنستان مي‌باشد.

اميدواريم كه تور لحظه آخري گرجستان به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :batman
تاريخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۱۵:۰۸

اين مطلب توسط وبسايت طراحي سايت ارزان آماده گرديده است.

تكست صفحه اصلي و ممانعت از محتواي مشابه


مطلب صفحه اول  تارنما شما بسيار مهم است . اين مطلب صفحه اصلي  ترين متا تگي است كه داخل تارنما شما ثبت ميشود. هرچه قدر متن home page وب سايت قدرتمند باشد از نظر جذب كاربر قوي تر عمل خواهيد كرد . سعي كنيد تكست home page وب سايت خود را كوتاه و مفيد بنويسيد و به انشاي آن توجه ويژه اي داشته باشيد همچنين محتواي پيج اصلي پايگاه را بدون اشتباه املايي و تايپي بنويسيد تا در نظر كاربران جلوه خوبي داشته باشد. به ياد داشته باشيد محتواي صفحه اصلي تارنما از ارزشمندترين مسائل در ساخت سايت به حساب مي آيد.

نوشته شما بايد از فونتي خوانا و كاربرپسند برخودار بوده و از نظر نگارشي و اشتباهات تايپي و ديكته اي وضعيت قابل قبولي داشته باشد تا اصول كاربرپسندي را رعايت نمايد . در نوشتن مطلب خود حتما از تگ H1 ( هدينگ ) استفاده نمائيد به خصوص براي تايتل نوشته خود . در متون خود حتما از عكس استفاده نماييد و براي عكس نيز از خصوصيت هاي تگ alt استفاده نمائيد. اين محتواي توسط مركز طراحي سايت ارزان تهيه گرديده است.

كلمات كليدي : بهينه سازي سايت , بازاريابي اينترنتي , طراحي سايت ارزان

ايجاد تمپليت وب سايت به گونه بهينه قسمت اول

 اين مطلب توسط وبسايت طراحي سايت ارزان آماده گرديده است.

كدنويسي تمپليت تارنماي به صورت سبك قسمت 1

يكي از اصلي ترين بخش هاي ساخت سايت مبحث ايجاد template ست . تعداد زيادي از مديران كسب و كارهاي اينترنتي فكر ميكنند تمپليت تارنماي  تنها براي ظاهر تارنماي مفيد است و بايد به گونه اي طراحي گردد كه توانايي جذب بازديدكننده را داشته باشد ، عموما صاحبان كسب و كارهاي اينترنتي به مسائل جانبي در طراحي template توجهي نميكنند كه يكي از اين مسائل بهينه بودن  تم وب سايت از نظر سرعت بارگذاري و امكانات است.

در اين مقاله قصد داريم شما را با اساسي ترين اصول براي ساخت قالب يك وب سايت به صورت بهينه آشنا نمائيم. در هنگام طراحي تارنماي ، اولين چيزي كه با آن برخورد خواهيد كرد بدون شك ساخت قالب است ، template پايگاه شما تاثير خوبي نيز در ميزان بهينه سازي سايت خواهد داشت به همين دليل از اهميت بسيار زيادي برخودار ميباشد اما متاسفانه تعدادي از مديران تارنماي ها به اين مسئله توجهي نداشته و به همين دليل در بسياري از موارد شاهد ايجاد پايگاه هايي هستيم كه از نظر template اصلا بهينه نبوده اما از نظر ظاهر بسيار زيبا ميباشند. زيبايي ظاهري تم هيچ اشكالي نداشته بلكه بسيار مفيد ميباشد اما بهينه بودن يك تمپليت را نبايد ناديده گرفت .

اين محتواي به دست وبسايت طراحي سايت ارزان تهيه شده است.

كلمات كليدي : تعرفه طراحي سايت , ساختن سايت , طراحي سايت ارزان , دانلود نرم افزار طراحي وب

اين مقاله بدست وبسايت طراحي سايت اراك آماده گرديده است.

استفاده از template تارنماي به صورت سبك بخش دوم

ساخت template واكنش گرا
يكي از مسائل اساسي كه نياز است به هنگام طراحي تمپليت مد نظر شما قرار داشته باشد استفاده از كدهاي html و css است. يكي از بهترين روش هاي ساخت template استفاده از قطعه كدهاي اچ تي ام ال و همچنين شيوه نامه هاي آبشاري ميباشد. دليل اصلي بهره گيري از اچ تي ام ال و سي اس اس سرعت بالاي آنها ميباشد و template كه از اين طريق كد نويسي ميشود به طور قطع از سرعت لود بالايي بهره مند است به علاوه اعمال تغييرات در تمپليت نيز براي صاحبان تارنماي بسيار راحت خواهد بود. كدهاي html به همراه شيوه نامه هاي آبشاري ميتواندtemplate مد نظر شما را با سرعت لود مناسب آماده نموده.

استفاده نكردن از flash در template

يكي از مسئله هاي اصلي در دلايل به كارگيري نكردن فلش سنگين بودن سايز ادوب فلش ميباشد. هنگامي كه حجم پايگاه شما بالا برود قطعا سرعت بارگذاري صفحات شما كاهش ميابد كه اين مسئله سئو سايت شما را دچار مشكل مينمايد . از طرفي ادوب فلش وب سايت شما را تبليغاتي ميكند زيرا تصور اكثر كاربران از فايل هاي ادوب فلش ، تبليغات است.

اين مقاله توسط وبسايت طراحي سايت توليد شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ